Description
| PN | B013120BB1LZ |
| Voltage | DC12V |
| LED Qty | 120LED SMD2835 |
| CCT | 3000K/4000K/6500K |
| Size | 200*13*8 MM |
| Option Color | Iron Grey |
| Power | 10W/pcs |
| CRI | 90 RA |
| O.T | -25℃ ~ 60℃ |
Description
- This shelf light is designed specifically to brighten up yourstorage spaces. With strong built-in magnets on the back, it attaches securely to metal shelves, display cabinets, orthe side of a refrigerator—no tools or drilling required.
- The light is bright and even, instantly enhancing the visualappeal of shelf items and making it easier to find what youneed.
- Strong Magnetic Hold. – Stays firmly in place, easy toinstall and remove.
- Stick & Use – No drilling, no damage to surfaces.
- Bright & Even Light – Illuminates items clearly.
- Versatile Use – Perfect for metal shelves, warehouses,display cases, and more.
Dimension (unit:mm)

inquiry@ipixelleds.com
0086-13802553087
Building A, Chezhan industrial park, Tianbao Rd, Shiyan Town, Baoan , Shenzhen China