Description
| PN | B011300ZB1LZ |
| Voltage | DC12V |
| LED Qty | 300LED COB |
| CCT | 3000K/4000K/6500K |
| Size | 450*10*5 MM |
| Luminance | 150lm |
| Power | 3.6W/pcs |
| CRI | 80 RA |
| O.T | -25℃ ~ 60℃ |
Description
- Application: kitchen, closet, cabinet, furniture, bath light
- High quality aluminum profile + COB led strip inside
- Luminous uniformity, no lighting spot and very soft
- The length can be customized
Dimension (unit:mm)

inquiry@ipixelleds.com
0086-13802553087
Building A, Chezhan industrial park, Tianbao Rd, Shiyan Town, Baoan , Shenzhen China