

Description
-High efficiency, remarkable energy saving effect
-Double layer PCB, balancing voltage drop, heat
dissipation and flexibility.
-Chip longitudinal distribution, high reliability;
-Standard 5M/roll, length can be customized
| PN | S010560ZC4SC5 |
| Voltage | DC24V |
| Power | 16W/m |
| SMD Type | COB |
| LED Quantity | 560LEDs/m |
| Dimension | 5000*10mm |
| Cutting length | 100mm |
| Lumens(lm/m) | 30 |
| Wavelength | R:615-630 G:520-535 B:450-460nm |
| Control | SPI-WS2814 |
| O.T | -25℃ ~ 60℃ |
Dimension (unit:mm)

inquiry@ipixelleds.com
0086-13802553087
Building A, Chezhan industrial park, Tianbao Rd, Shiyan Town, Baoan , Shenzhen China