

| PN | S010840ZC3PZ(C) |
| Voltage | DC24V |
| Power | 12W/m |
| SMD Type | COB |
| LED Quantity | 840LEDs/m |
| Dimension | 5000*10mm |
| Cutting length | 33.3mm |
| Color | W:3000K/4000K/6500K |
| Lumens(lm/m) | R: 126 G:385 B:58.5lm |
| IP Rate | IP20/IP65 |
| O.T | -25℃ ~ 60℃ |
Dimension (unit:mm)

inquiry@ipixelleds.com
0086-13802553087
Building A, Chezhan industrial park, Tianbao Rd, Shiyan Town, Baoan , Shenzhen China